Абай Мырзахметов атындағы Көкшетау университеті

Сұрақтарыңыз бар ма?

Шағымдарыңыз ше? Тілектеріңіз ше?

шалыңыздар!

Ректорға сұрақ қою

Онлайн оқуға түсу

Болашақ заңгерлерді нақты практиктер үйретеді!

А.Мырзахметов атындағы Көкшетау университетінің Құқықтану факультетінің кафедрасы жұмыс берушілермен білім сапасын қамтамасыз ету мақсатында тығыз ынтымақтастықты жалғастыруда.  Ағымдағы жылдың бірінші қазанында "Құқықтану" білім беру бағдарламасының 3 курс студенттеріне "Азаматтық процессуалдық құқық" пәні бойынша "Азаматтық процесстегі дәлелдеу және дәлелдеу" тақырыбында Ақмола облысының мамандандырылған ауданаралық әкімшілік сотының судьясы, практик-маман Г. А. Нурманова дәріс өткізді. Гаухар Әлиханова студенттермен өзінің бай практикалық жұмыс тәжірибесімен бөлісті, жаңа әкімшілік рәсімдік-процестік кодексі туралы айтты.  Студенттер материалды мұқият тыңдап қана қоймай, жағдаяттық есептерді қызығушылықпен шешіп, топтарда жұмыс істеді.  Сабақ өте тиімді, қызықты және танымды болды.

Бухаева А.А., Құқықтану  кафедрасының меңгерушісі, з с.ғ.д., профессор