Абай Мырзахметов атындағы Көкшетау университеті

Сұрақтарыңыз бар ма?

Шағымдарыңыз ше? Тілектеріңіз ше?

шалыңыздар!

Ректорға сұрақ қою

Онлайн оқуға түсу

БОЛАШАҚ ЗАҢГЕРЛЕРДІҢ ТӘЖІРИБЕЛІ МАМАНДАРМЕН КЕЗДЕСУІ

2024 жылдың 26 наурызында А. Мырзахметов атындағы Көкшетау университетінің құқықтану факультетінің қабырғасында "Тергеуші-криминалист" студенттік ғылыми қоғамдастығы аясында болашақ заңгерлер, 2-3 курс студенттері және "Құқықтану" кафедрасының оқытушылары Ақмола облыстық сотының, Ақмола облысы Әділет департаментінің, Қылмыстық-атқару жүйесі департаментінің, сондай-ақ "Құқықтану" кафедрасының қызметкерлерімен кездесті Ақмола облысы ПД Көкшетау қаласы полиция басқармасының полициясы қызметкерлерімен кездесті. Осы отырыста жұмыс берушілер мен "Құқықтану" кафедрасы, "Тергеуші-криминалист" клубының студенттері арасындағы өзара іс-қимыл және ынтымақтастық мәселелері талқыланды, оқиға орнын қарау, іс жүргізу құжаттарын жасау және заңдылықты бұзу туралы ұсыныстар шығару бойынша практикалық сабақтар өткізілді. Практикалық жұмыс тәжірибесі бар шақырылған мамандар өз бөлімшелерін таныстырып, студенттерге өз жұмыстарының егдей-тегжейін жеткізді. Сонымен қатар, студенттерді одан әрі жұмысқа орналастыру мәселелері жеке талқыланды, қызметке кіру шарттары мен талаптары түсіндірілді, сондай-ақ құқық қорғау органдарында жұмыс істеудің артықшылықтары мен ақпараттары жеткізілді. "Тергеуші - криминалист" студенттік ғылыми қоғамдастығының (клубының) отырысы табысты өтті, студенттер практикалық қызмет пен болашақ мамандықты таңдау үшін қажетті білім алды. "Құқықтану" кафедрасы мен Ақмола облысының жұмыс берушілерінің өзара ынтымақтастығы жалғасуда.

Мусанов С.М., "Құқықтану" кафедрасының аға оқытушысы