Абай Мырзахметов атындағы Көкшетау университеті

Сұрақтарыңыз бар ма?

Шағымдарыңыз ше? Тілектеріңіз ше?

шалыңыздар!

Ректорға сұрақ қою

Онлайн оқуға түсу

Coursera-сы бар студенттердің кәсіби тұрғыдан дамуына инвестиция саламыз

Абай Мырзахметов атындағы Көкшетау университеті Coursera-сы бар студенттердің кәсіби дамуына инвестиция салуда. Туризм, бастапқы әскери дайындық, дене шынықтыру және спорт кафедрасының студенттері Online Courses Coursera-ны ақылы және ақысыз түрде онлайн оқыту платформасында аяқтады. Бұл платформа студенттерге көп нәрсені үйренуге, кез-келген қызықты немесе танымал тақырыптарды білуге және өз дағдыларын дамытуға мүмкіндік береді. Біздің ЖОО-ның студенттерін осы курсты сәтті аяқтауымен құттықтағым келеді: С. Сәрсенбаева ("Бастапқы әскери дайындық" ББ, 3- курс), Н. Идрисова, М. Кәрімжан ("Дене шынықтыру және спорт" ББ, 3 -курс), А. Оспанова (2 курс), М. Малицкая, А. Кенжетай ("Туризм"ББ, 3 курс).Білім алушылар өзінің жан-жақты және қосымша дамуы үшін әртүрлі тақырыптарды таңдады. Оқу аяқталғаннан кейін курс студенттері қосымша кәсіптік даярлықтан өткенін куәландыратын және алған білімдерінің деңгейі мен сапасын растайтын сертификаттар алды. Coursera сертификаттары әлемге әйгілі оқу орындарының немесе әлемге әйгілі компанияның ресми танылуын қамтамасыз етеді, сонлдай-ақ біліктілігін арттыруға және болашақ жұмыс берушіге өзінің оқуға деген ұмтылысын көрсетуге көмектеседі.

Туризм, бастапқы әскери дайындық, дене шынықтыру және спорт кафедрасы