Абай Мырзахметов атындағы Көкшетау университеті

Сұрақтарыңыз бар ма?

Шағымдарыңыз ше? Тілектеріңіз ше?

шалыңыздар!

Ректорға сұрақ қою

Онлайн оқуға түсу

Мәдениеттануды дамыту туралы жоғары оқу орындарымен сұхбат

2022 жылғы 25 қарашада А. Мырзахметов атындағы Көкшетау университетінің қабырғасында "Мәдени-тынығу  жұмысы" білім беру бағдарламасының профессорлық-оқытушылар  құрамы Мәскеу мемлекеттік мәдениет институтының әріптестерінің қатысуымен "Мәдениеттануды дамытудың негізгі тенденциялары мен мәселелері" тақырыбында дөңгелек үстел өткізеді. Бұл іс-шараның мақсаты - мәдениеттануды дамытудың негізгі тенденциялары мен проблемалары, оны қазіргі кезеңде дамыту әдістерін жалпылау негізінде мәдениетті жетілдіру саласында жоғары оқу орындары арасында халықаралық пәнаралық диалог құру болып табылады. Бұл отырыста мәдениет және оның қазіргі әлемдегі даму мәселелері, мәдени индустрия және білім беру бастамасы, мәдениеттанудың негізгі тенденциялары сияқты мәселелер талқыланады.

Белялова К.А., «Дизайн  және МТЖ» кафедрасының аға оқытушысы