Абай Мырзахметов атындағы Көкшетау университеті

Сұрақтарыңыз бар ма?

Шағымдарыңыз ше? Тілектеріңіз ше?

шалыңыздар!

Ректорға сұрақ қою

Онлайн оқуға түсу

ПЕДАГОГИКАЛЫҚ ФОРУМ-ЖОҒАРЫ ОҚУ ОРЫНДАРЫ АРАСЫНДАҒЫ ҒЫЛЫМИ ЫНТЫМАҚТАСТЫҚ

Ғылым айлығы аясында А. Мырзахметов атындағы Көкшетау университетінің әлеуметтік-педагогикалық пәндер кафедрасы Ресей мемлекеттік әлеуметтік университетімен бірлесіп педагогикалық форум өткізді, онда Қазақстан, Ресей, Қытай, Өзбекстанның жетекші педагогтары сөз сөйледі. Форум жұмысы екі секцияда өтті. "ХХІ ғасырдағы білім: стратегия, құзыреттілік, технология және өзара іс-қимыл" секциясының жетекшісі педагогика ғылымдарының докторы, қазіргі заманғы педагогика, үздіксіз білім беру және дербес тректер кафедрасының профессоры Л.В. Мардахаев болды, ол "Ғылыми зерттеу әдіснамасы"шеберлік сыныбын өткізді. Педагогика ғылымдарының докторы, қазіргі педагогика, үздіксіз білім беру және дербес тректер кафедрасының профессоры Л. П. Илларионованың жетекшілігімен білім беру стратегиясы мен технологияландыру секциясы: жаңа сын-тегеуріндер, мақсаттар мен құндылықтар көптеген ғалымдарды біріктіріп, сөз сөйлеушілер үшін пікірталас алаңына айналды, олардың ішінде А. Мырзахметов атындағы Көкшетау университетінің ғалымдары: А. Х. Кукубаева,психология ғылымдарының докторы, профессор, Семкин А. В., педагогика ғылымдарының кандидаты, Тесленко А. Н., педагогика ғылымдарының докторы, әлеуметтану ғылымдарының докторы, профессор, Радзицкая Я. И., педагогика ғылымдарының кандидаты, доцент. Форумда өткен ғалымдардың жетістіктері ғана емес, магистранттардың зерттеу жұмыстарының қорытындылары да ұсынылды. Бұл конференциялар университеттер арасындағы ынтымақтастық туралы шарт аясында дәстүрге айналғанын атап өткім келеді.

Черненко Ю.В., ӘПП кафедрасының оқытушысы