Абай Мырзахметов атындағы Көкшетау университеті

Сұрақтарыңыз бар ма?

Шағымдарыңыз ше? Тілектеріңіз ше?

шалыңыздар!

Ректорға сұрақ қою

Онлайн оқуға түсу

"ТЕРГЕУШІ-КРИМИНАЛИСТ" СТУДЕНТТІК ҒЫЛЫМИ КЛУБЫНАН БАСТАП "ҚҰҚЫҚТАНУ" БІЛІМ БЕРУ БАҒДАРЛАМАСЫНЫҢ ТҮЛЕК ЖҰМЫСТАРЫНЫҢ НӘТИЖЕЛЕРІНЕ ДЕЙІН

"Криминалистика" ғылымы әрдайым инновациялық процестермен бірге жүреді. Инновациялар заманауи технологиялық өсу мүмкіндіктерімен байланысты, өйткені қазіргі заманғы технологиялар криминалистиканың ғылыми зерттеулердің нәтижелерін заң ғылымында да, қазіргі жаратылыстану ғылымдарында да қолдануға мүмкіндік береді. Осылайша, криминалистика мен жаратылыстану ғылымдарының пәнаралық байланысы алынады. Дәл осы бағытқа магистранттар мен студенттердің "тергеуші-криминалист" студенттік ғылыми клубының бірлескен отырыстары арналады. "Құқықтану" білім беру бағдарламасының магистранттары криминалистика ғылымымен байланысты қылмыстық құқық, қылмыстық іс жүргізу құқығы, қылмыстық-атқару құқығы пәндерін оқыды. Студенттік ғылыми клубтың отырыстарында магистранттар "Заңтану" білім беру бағдарламасының студенттерімен өз білімдерімен бөліседі. "Тергеуші-криминалист" студенттік ғылыми клубының аясында жүргізілген зерттеулер дипломдық және магистрлік жұмыстар үшін материал болады. Атап айтқанда, "Құқықтану" білім беру бағдарламасының магистранты Крапивко Сергей "Кісі өлтіруді тергеуде атыс қаруын қолданудың дәлелі" тақырыбында мақала жариялады. Магистрант Дутбаев Арман "Криминалистиканың қазіргі жағдайының қылмыстық сот төрелігін іске асыруға әсері (Ақмола облысы бойынша талдау)" тақырыбында магистрлік диссертациясын қорғауға дайындалуда. Зерттеу нәтижелері өндіріске, атап айтқанда Ақмола облысы ЖП  жедел криминалистикалық басқармасының қызметіне енгізілетін болады.

Бухаева А.А., «Құқықтану» кафедрасының меңгерушісі, саясаттану ғылымдарының докторы