Абай Мырзахметов атындағы Көкшетау университеті

Сұрақтарыңыз бар ма?

Шағымдарыңыз ше? Тілектеріңіз ше?

шалыңыздар!

Ректорға сұрақ қою

Онлайн оқуға түсу

Выставка творческих работ, посвященная смотру художественной самодеятельности «Ақмола жұлдыздары»

"Достар" мәдениет сарайында А.Мырзахметов атындағы Көкшетау университетінің "Дизайн" білім беру бағдарламасы бойынша білім алушылардың шығармашылық жұмыстары мен ғылыми-инновациялық жобаларының көрмесі өтті, ол дәстүрлі түрде облыстық "Ақмола жұлдыздары" көркемөнерпаздар байқауына қатысты  дайындалды. Экспозицияда гобелендер, киізден және кестеленген панельдер, былғарыдан және моншақтардан жасалған суреттер, сондай-ақ кескіндеме мен графикада жасалған авторлық жұмыстар ұсынылды. Көркем шығармашылық шеберлерінің жас буыны заманауи технологиялар мен жаңа материалдарды қолдана отырып, қызықты шешімдермен және шығармашылық идеялармен таң қалдырады. Шығармалардың көпшілігі қазақ халқының мәдени дәстүрлері негізінде жаңа үлгідегі шығармашылық жұмыстар мен көркем шығармалар жасау арқылы көрсетілген мәдени мұраны дамыту мен мәдени құндылықтарды қалыптастырудың жоғары деңгейін көрсететін қазақ ұлттық стилінде ұсынылған. Көрмеге қазылар алқасы мен университет басшылығы, оқытушылар, студенттер мен ата-аналар келіп, жақсы пікірлер қалдырды.

Эйсмонт О.П.,

дизайн және мәдени-тынығу жұмысы  кафедрасының аға оқытушысы